Bireysel Koçluk Hizmetlerim

"seni diğerlerinden farksız yapmaya bütün gücüyle gece gündüz çalışan bir dünyada, kendin olarak kalabilmek, dünyanın en zor savaşını vermek demektir. bu savaş bir başladı mı, artık hiç bitmez!”

e.e. cummings

Bireysel koçluk hizmetlerinde danışanlar yaşamını sürdürebilecek ruh sağlığına sahiptir, ancak hayatlarının belirli alanlarında aşağıda örneklenen veya benzeri sorunları yaşıyor olabilirler.

Gestalt koçluk yaklaşımını baz alarak, yaşantınızın ve etrafınız ile ilişkilerinizin farkında olmadığınız yönlerini aydınlatarak 'farkındalık' yaratmayı amaçlarım. Bunun için duygusal süreçlere odaklanan yaratıcı yöntemler kullanırım.

Kuracağımız ilişki arkadaşınız, akrabanız, yöneticiniz veya öğretmeninizle kurabileceğinizden tamamen farklı ve benzersiz şekilde tarafsızdır. Koç olarak size tavsiye vermekten veya 'doğru' yola çekmekten çok kendi yolunuzu ve çözümlerinizi bulmanıza eşlik ederim. Bu ilişki, düşünce sisteminizde yenilikleri beraberinde getirir. Aynı zamanda duygu dünyanızda zorlanacağınız alanlarda güvenle dolaşabilmenizi sağlar.

 
  • Instagram
  • Black LinkedIn Icon

© 2018 by Hande Arıkan